Ponuka práce > Aplikačný administrátor/inžinier

Aplikačný administrátor/inžinier

Náplň práce

Baví Vás správa systémov a aplikácií? Chcel by ste sa starať o finančné aplikácie na zber dát a ich agregáciu? Pracovať v medzinárodnom tíme?
Ozvite sa nám.

Náplň práce:
- starostlivosť o produkt s názvom Oracle EPM, konkrétne modul HFM (Hyperion Financial Management)
- administrácia súvisiacej infraštruktúry (Windows servery a Oracle databázy)
- vykonávanie požadovaných zmien v aplikáciách alebo infraštruktúre, nasadzovanie nových verzií, troubleshooting a patching
- IT audity a nastavovanie procesov, komunikácia s tretími stranami

Požiadavky

- aspoň 2 roky skúsenosti v IT, prípadne vzdelanie v obore
- skúsenosti s administráciou Windows (2012, 2016, 2019), Databáz (ideálne Oracle)
- znalosti skriptovania (Batch, VB, PowerShell, Shell)
- plynulá angličtina slovom aj písmom

Výhodou:
- znalosti finančných IT systémov,
- skúsenosti s Oracle EPM, HFM, FDMEE, Smart View alebo DRM

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - Home office, flexibilný pracovný čas, extra dovolenka 13th salary Language courses Meal vouchers (fully paid by employer) Flexible working time, home offices, extra holiday entitlement Wedding allowance, childbirth allowance, jubilee all
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)