Ponuka práce > Lead Architect

Lead Architect

Náplň práce

Máte skúsenosti na pozícii IT Architekta a mali by ste záujem pracovať v oblasti telekomunikácií? Ako architekt v medzinárodnej spoločnosti si sám určíte, či chcete viac rozvíjať svoje technické znalosti v oblasti DevOps, Network alebo Vás láka skôr pozícia Lead architekta.

- Návrh stratégie, implentačných metód a technických procedúr
- Architektúra riešení, procesov a postupov
- Identifikácia rizík a riešení na zachovanie integrity systému
- Koordinácia jednotlivých tímov a aktivít z pozície vedúceho architekta, workshopy
- Vývoj "roadmap" pre budúcnost produktu pri zohľadnení trendov na súčasnom trhu
- Komunikácia s dodávateľmi aj zákazníkmi

Požiadavky

- Aspoň 4 roky skúseností na pozicií Architekta/SW inžiniera/DevOps
- Znalosť Kuberenetes a cloudových systémov (Azure, AWS,...)
- Skúsenosti s GitLab
- Znalosť programovacieho jazyka (ideálne Java alebo React Native)
- Znalosť telekomunikačných technológií (4G,5G, Open RAN)
- Anglický jazyk slovom aj písmom (denná komunikácia)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 4500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -Príspevok na dôchodkové sporenie -Finančný bonus za odporúčanie -Home Office (možná práca z domu) -Dni dovolenky navyše -Školenia a možnosti sebarozvoja (Coursera, Percipio)
  • Miesto pracoviska: Ko?ice I