Ponuka práce > Účtovník majetku s nemeckým a anglickým jazykom

Účtovník majetku s nemeckým a anglickým jazykom

Náplň práce

Do nášho Asset Accounting tímu hľadáme nového kolegu so znalosťou anglického a nemeckého jazyka. Pozícia vhodná pre juniora, mediora aj seniora.

Ako člen tímu sa budeš zlepšovať v nasledujúcich úlohách:

- Účtovanie majetku, investícií a nehnuteľného majetku
- Mesačné uzávierky a zrovnávanie účtov v rámci spoločnosti
- Údržba hlavných údajov (účty, typy dokumentov atď.)
- Komunikácia s oddelením nákupu, controllingu
- Príprava reportov
- Účasť na projektovej práci

Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý bude spĺňať nasledujúce požiadavky:

- Ročná skúsenosť v oblasti účtovníctva
- Anglický jazyk na úrovni B2 a nemecký jazyk na úrovni B1
- Znalosť MS Excel, SAP - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad: - Ročný bonus - Plne hradené stravné lístky - Flexibilný pracovný čas - Možnosť homeoffice- až 4 dni do týždňa - Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti - Sick days - Cafeteria b
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)