Ponuka práce > Nenáročná práca s pomocou strojov s dopravou priamo zo Senca!

Nenáročná práca s pomocou strojov s dopravou priamo zo Senca!

Náplň práce

Začni s nami pracovať v spoločnosti, ktorá vyrába spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu a to všetko v spolupráci so strojmi.

Ponúkame:
Základná mzda: 646€
Dochádzkový bonus
Výkonnostný bonus
Príplatky podľa zákonníka práce

Doprava zo Senca počas celého dňa.
Trasa- Senec-Blatné-Kaplna-Cífer-Hrnčiarovce nad Parnou.

Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha výrobných strojov, montážnych a zváracích liniek
- manipulácia s materiálom
- triedenie, čistenie, vizuálna kontrola
- jednoduché merania pomocou meradiel
- spolupráca s technickou podporou výroby

Viaczmennová prevádzka (2,3,4 zmeny)

V prípade záujmu zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 958 032.

Požiadavky

- zodpovednosť
- technické myslenie
- prax s prácou vo výrobe - výhodou
- práca je vhodná aj pre absolventa

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus - príplatok na cestovné - 13. a 14. plat - príspevok na dopravu - zmenové príplatky - závodná jedáleň
  • Miesto pracoviska: Senec