Ponuka práce > IT Business Analyst

IT Business Analyst

Náplň práce

Si skúsený Business Analytik a rád by si spolupracoval s vývojovým tímom a podieľal sa na predstavovaní a podpore riešení dodávateľov?
Ako IT Business Analytik zabezpečíš presný prechod obchodných požiadaviek do technických špecifikácií a implementovaných IT riešení.

Náplň práce:
- Zhromažďovanie a abstrahovanie požiadaviek prichádzajúcich od rôznych zainteresovaných strán, definovanie produktových obchodných riešení a spojenie s agilnými tímami s cieľom transformovať ich na možnosti a funkcie platformy.
- Synchronizácia s rôznymi doménami platforiem na spoločný návrh funkcií.
- Zabezpečenie vysokej kvality výsledkov testovania.
- Iniciovanie, koordinácia a vedenie projektov v agilnom organizačnom nastavení.
- Podpora neustáleho zlepšovania existujúceho portfólia aplikácií.

Požiadavky

- 3 roky skúseností na pozícii Business Analytika v IT oblasti
- Skúsenosti s prácou v agilných (napr. s SAFe, Scrum) projektoch s využitím nástrojov agilnej spolupráce (napr. Azure DevOps)
- Technické znalosti v oblasti vývoja aplikácií, IT infraštruktúry, životného cyklu IT produktov a SQL sú veľkou výhodou
- Vynikajúce komunikačné schopnosti a dobrá znalosť angličtiny (znalosť nemčiny výhodou)
- Silné analytické schopnosti a ochota ísť do hĺbky

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 3200 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný finančný bonus - Home office vo výraznej miere - 5 dni dovolenky navyše - 6x sick day do roka - Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00) - Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 € - Príspevok na dopravu - Hradené
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)