Ponuka práce > Automation Developer

Automation Developer

Náplň práce

Zaujíma ťa vývoj robotov a máš skúsenosti s programovaním vo Visual Basic, .Net/C# alebo SQL?

Náplň práce:
- Vývoj a údržba softvérových robotov – využívanie RPA riešení a Blue Prism
- Riadenie procesov, dohliadanie a udržiavanie každodenného chodu robotických procesov vo výrobnom prostredí
- Oprava chýb a plnenie požiadaviek
- End2End vývoj produktu – celý životný cyklus od požiadavky až po nasadenie

Požiadavky

- 2 roky skúseností s programovaním v jazykoch ako Visual Basic, .Net/C# alebo SQL
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 – ústna ja písomná báza
- Skúsenosti s RPA riešeniami ako Blue Prism, UI Patch alebo Automation Anywhere sú výhodou, rovnako ako skriptovacie jazyky Python/JavaScript/PowerShell
- SAP – znalosti o vytváraní databáz/dátových polí/tabuliek

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1700 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Ročný finančný bonus - Možnosť výrazného home officu - Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti - Flexibilný pracovný čas - Benefity pre rodičov (príspevok pri narodení dieťaťa, mobilný telefón počas materskej dovolenky) - 180 eur bal
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)