Ponuka práce > Java Developer - TPP, remote

Java Developer - TPP, remote

Náplň práce

Skvelá príležitosť pre šikovného juniora, ako aj pre skúseného Java programátora!
Chcel by si pracovať na novom produkte - e-commerce platforme, ktorej hlavnými funkciami sú možnosti predplatného, omnichannel riešenia a CMS?

Pri vývoji tohto produktu sa stretneš s:
- prácou v Backendovej časti (pomocou Java 17) novej funkcie, ale vyskytujú sa aj úlohy týkajúce sa kybernetickej bezpečnosti, DevOps a vývoja API
- vývojom a udržiavaním aplikačného softvéru
- spolupracovaním s vývojárskym tímom na kontrole kódu a poskytovaní návrhov na zlepšenie

Požiadavky

- 1-5 rokov skúseností s vývojom webových aplikácií s použitím programovacieho jazyka Java
- praktické skúsenosti s databázou SQL

- Výhodou sú skúsenosti s
- DevOps
ovými technológiami, kybernetickou bezpečnosťou, REST API
, Node.JS, automatizovaným testovaním

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1600 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Neobmedzený home office - Flexibilná pracovná doba - 3 dni dovolenky navyše - Stravné lístky bez zrážok (5,50€/deň) - 3x sickdays - Príspevok do 3.piliera - Možnosť presúvať sviatky - Zmluva na dobu neurčitú
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)