Ponuka práce > Senior účtovník

Senior účtovník

Náplň práce

Pre skúseného účtovníka je tu kariérna príležitosť v podobe pozície Senior účtovníka. Ak máte predošlé skúsenosti s kompletným vedením účtovníctva a hovoríte plynule po anglicky alebo po nemecky, tak určite radi uvidíme Váš životopis.

Vašou náplňou práce bude:
- komplexné vedenie účtovníctva pre pridelených klientov
- príprava podkladov k DPH
- príprava ročnej uzávierky
- pravidelná komunikácia s klientmi
- poradenstvo pre klientov podľa potreby

Požiadavky

Ak spĺňate nasledovné body, radi Vás na pozíciu zvážime:

- predošlá skúsenosť v účtovníctve aspoň 2 roky
- plynulá komunikácia v angličtine ALEBO v nemčine (úroveň B2) - budete komunikovať aj so zahraničnými klientmi
- proaktívny prístup a chuť kariérne rásť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1800 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)