Ponuka práce > Cloud Operations Specialist

Cloud Operations Specialist

Náplň práce

Ste skúseným špecialistom na administráciu systémov a cloudové riešenia? Láka Vás práca v medzinárodnom prostredí a s modernými technológiami? Dajte nám o sebe vedieť!

Vašou úlohou na pozícii Cloud Operations Specialist bude:

- zabezpečiť operatívu cloudových služieb založených na Azure
- Incident (2nd level support), Change a Problem Management
- zabezpečenie prístupov
- Disaster recovery a security a dohľad na vyťaženosťou cloudových služieb
- automatizácia a orchestrácia zmien v nastaveniach a procesoch
- on call rotácia za vopred dohodnutých podmienok na zaistenie plynulého chodu platformy
- troubleshooting, komunikácia so zákazníkmi a s Microsoft Support

Požiadavky

- 3 roky skúsenosti v IT na pozícii Infrastructure admina, developera, DevOps a pod.
- relevenatné skúsenosti s public cloud (Azure, AWS) a DevOps
- znalosti programovania/skriptovania - ideálne Angular, PowerShell, JavaScript, .Net, Terraform, Bicep
- skúsenosti s administráciou Windows a Linux serverov
- pokročilá angličtina slovom aj písmom

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.fixný plat - 14. bonusový plat - 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov - 3x home office za mesiac - 3x sick days za rok - 400 eurový benefit vo forme poukážok - Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku - Flexibilná
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)