Ponuka práce > Salesforce Programátor

Salesforce Programátor

Náplň práce

Máš skúsenosti s vývojom Salesforce platformy?
Ako Salesforce programátor budeš zodpovedný za premenu vízie produktu na fungujúci produkt.
Budeš vyvíjať, prispôsobovať, vylepšovať funkcie a čiastočne administrovať platformu Salesforce a pracovať prevažne s produktami Experience Cloud a Service Cloud.

Náplň práce:
- Využívanie programovacieho jazyka Apex, Lightning Components a Visualforce na rozšírenie Salesforce na podporu obchodných požiadaviek.
- Vývoj aplikácií, vrátane základných stránok Visualforce/Lightning, Lightning Web Components, asistovanie pri implementácii a nasadení aktualizácií do existujúcich aplikácií a kódu.
- Snaha o programovanie osvedčených postupov a kvality údajov.
- Poskytovanie nepretržitej technickej podpory pre existujúce prispôsobenia a konfigurácie používané na platforme Salesforce.
- Vývoj v produktoch Service Cloud a Experience Cloud.

Požiadavky

- Minimálne 2 roky skúseností ako Salesforce programátor.
- Skúsenosti so Service Cloud, Experience Cloud.
- Pokročilé skúsenosti s vývojom Salesforce so silným zameraním na vývoj v jazyku Apex a Visualforce alebo Lightning Component.
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1 – na komunikatívnej aj písomnej báze.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 3 dni dovolenky navyše - 2 dni Sick Day - Príspevok do 3. piliera – Doplnkové dôchodkové sporenie - Jazykové kurzy - Multisport karta - Referral Bonus - Preplácanie nadčasov - Teambuilding, firemné večere, Vianočná párty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)