Ponuka práce > IT Testing Coordinator

IT Testing Coordinator

Náplň práce

Máš skúsenosti na pozícií Testera a chceš sa posunúť na novú pozíciu? Staň sa súčasťou tímu Testerov ako ich Coordinator.

Tvojou úlohou bude:

- Vývoj testovacích plánov aby bola zabezpečená dodávka softvérových aplikácií.
- Vedenie procesov plánovania testov a kontrola kvality
- Priprava a vykonávanie testov a následne odovzávanie testov
- Práca na rôznorodých projektoch pre klientov
- Manažment defektov
- Spravovanie testovacích údajov a ich dostupnosti pre potreby tímu
- Zabezpečovanie aktuálneho testovacieho prostredia, aktualizácia zastaralých procesov
- Automatizácia procesov s cieľom zvyšovanis efektivity
- Spolupráca s vývojovým tímom
- Vytrávanie správ

Požiadavky

Neváhaj nám poslať svoj životopis ak spĺňaš nasledovné:

- 2 roky praxe s testovaním
- Skúsenosti so správou testovacieho prostredia
- Skúsenosti z oblasti plánovania projektov
- Znalosť nástrojov JIRA Confluence
- Nástroje Jmeter,SoapUI - výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkané benefity: - Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom - Príspevok na penzijny plán - Bonusy pri pracovných výročiach zamestnancov - Platené kurzy angličtiny - Privátna zdravotná starostlivosť - Multisport karta - 25 dní plne hradenej PN -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)