Ponuka práce > Python Developer

Python Developer

Náplň práce

Máte skúsenosti ako Python Developer, ovládate anglický jazyk a preferujete remote prácu ? Do košického SW housu hľadáme Python Developera!

- analýza požiadaviek, dizajn, test a vývoj komponentov podľa definovaných požiadaviek
- identifikácia a riešenie zložitých aplikačných a technických problémov
- využívanie agilných postupov počas celého životného cyklu vývoja softvéru
- spolupráca s product ownerom na plánovaní, analýze a implementácii produktov

Požiadavky

- skúsenosti ako backend alebo fullstack developer v Pythone (framework Django)
- znalosť microservices architecture a REST štandartov
- skúsenosti s SQL
- skúsenosti s prácou v agilnom tíme

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný pracovný čas - možnosť práce z domu (aj 100%) - 3x sick day - 3 dni dovolenky navyše - uvoľnená firemná kultúra, jednoduché procesy. legendárne teambuildingy - priestor na rast, podpora profesionálneho rozvoja, školenia a workshopy - fin
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)