Ponuka práce > MEST IT Junior

MEST IT Junior

Náplň práce

Si absolvent alebo chceš pracovať v IT oblasti, no nemáš pracovné skúsenosti? Máš znalosti s agilnými metódami a orientuješ sa v technológiach ako Javascript a databázy SQL? Ak ovládaš angličitinu a môžeš prísť do office do Skalice, ozvi sa nám!

Tvojou náplňou práce by bolo:
- zodpovednosť za programové a projektová riadenie výrobnej platformy MES
-analýza požiadaviek
podpora vývojarov pri tvorbe technického návrhu
-zodpovednosť za oblasť IT security
- implementácia pravidelných verzií

Požiadavky

- skúsenosť s agilnými metódami
- znalosť s technológiami ako HP 7/8, JavaScript, GIT
- znalosť databáz SQL a NoSQL
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -hybrid model: 2 dni v office, 3 dni homeoffice -13ty a 14ty plat -týždeň dovolenky navyše -príspevok na DDS - cca 20€ -príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Miesto pracoviska: Skalica