Ponuka práce > Windows-based Application Specialist

Windows-based Application Specialist

Náplň práce

Máš skúsenosť so správou webových aplikácií a hľadáš novú pracovnú príležitosť v medzinárodnom prostredí ? Pre pobočku zahraničnej banky na Slovensku hľadáme špecialistu, ktorý by bol zodpovedný za správu interných "Windows - based" aplikácii.

Náplň práce:

- správa a údržba business web aplikácií (inštalácie, konfigurácie, updaty a pod.)
- riešenie technických problémov užívateľov a incident management (L2/L3 úroveň podpory)
- vulnerability & patch management
- spracovávanie change requests
- Security scanning & monitoring, kontrola bezpečnostných nastavení aplikácií a ich súlad s bezpečnostnými štandardmi spoločnosti
- plánovanie a koordinácia realeasov
- čiastočná participácia aj na testovaní apllikácií

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- predchádzajúcu pracovnú skúsenosť so správou webových aplikácií
- silnú orientáciu v oblasti webových a databázových serverov
- prehľad vo Windows technológiách & MS SQL (aplikácie sú naviazané na databázy)
- skúsenosť s daily operations v rámci aplikačného supportu (tickety, incidenty) ALE AJ skúsenosť s dlhodobým plánovaním a koordináciou releasov
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku (budeš komunikovať na dennej báze so zahraničnými stakeholdermi)
- teoretický prehľad ale aj praktickú skúsenosť v rámci ITIL

Výhodou ale nie podmienkou je:

- skúsenosť s Azure
- Powershell/PHP
- vedomosti z oblasti IT security

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2100 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Finančný príspevok pri významných životných udalostiach - Príspevok do III. piliera - Príspevok na životné poistenie - Referral bonus - Dni dovolenky navyše - Možnosť home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)