Ponuka práce > Developer - Microsoft .NET

Developer - Microsoft .NET

Náplň práce

Hľadáme skúseného programátora v oblasti Microsoft .NET. Ako programátor budete zodpovedný za vývoj a údržbu aplikácií využívajúcich platformu .NET. Budete pracovať na rôznych projektoch v tíme a budete mať možnosť prispievať svojimi nápadmi a skúsenosťami. AK uprednostňujete full-remote a prácu na živnosť a daná pozícia Vás zaujíma, Vašou náplňou práce bude:

- návrh technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia
- implementácia a testovanie aplikačných a systémových modulov a komponentov
- systémová integrácia
- tvorba vývojárskej - programovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia

Požiadavky

- výborná znalosť jayzka .NET
- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika
- znalosť ostatných jazyok a technológii je výhodou
- základná znalosť anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)