Ponuka práce > Global Procurement Specialist

Global Procurement Specialist

Náplň práce

Zaujímaš sa o technológie a máš skúsenosti s administratívnou prácou ? Nevadí ti práca na striedavý pracovný čas? Pozícia Global Procurement Specialist môže byť skvelou príležitosťou pre získanie a rozšírenie svojich skúseností z medzinárodného prostredia.

Budeš mať na starosti:
- Vytváranie Purchase orders na základe požiadaviek
- Overovanie správnostií údajovv objednávkach zariadení
- Spracovávanie objednávok, licencií a zákazníckych faktúr
- Sledovanie refundácií, aktualizáciu účtovných záznamov
- Zabezpečenie požiadaviek klientov pri nákupe zariadení
- Telefonickú a mailovú komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi
- Vytváranie rôznych reportov podľa požiadaviek
- Kominkácia s obchodným a projektovým tímom spoločnosti

Pracuje sa na striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu

Požiadavky

Pre pozíciu sú klúčové tieto schoposti:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie alebo prax na obdobnej pozícií,
- komunikatívna úroveň anglického jazyka (slovom aj písmom) - úroveň minimálne B2,
- predchádzajúca skúsenosť s administratívou,
- skúsenosti s fakturáciou, obstarávaním, tvorbou objednávok- výhodou
- skúsenosti z oblasti zákazníckej podpory - výhodou,
- skúsenosti
- znalosť MS Excel - pivotky, VLOOKUP,
- komunikačné a organizačné schopnosti
- analytické myselenie.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka taktiež aj zaujímavý balíček benefitov: - 5 dní 100% hradenej PN - Nadštandardné príplatky za nadčasové a nočné hodiny - Ročné bonusy - Flexibilný pracovný čas - Možnosť pracovať z domu - Vstupenky do kina - Multisport karty - Kaž
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)