Ponuka práce > WINDOWS systémový administrátor- senior

WINDOWS systémový administrátor- senior

Náplň práce

Si skúsený systémový administrátor a máš skúsenosti s používaním platformy Windows. Chceš sa v tomto smere ešte viac rozvíjať a mať na starosti aj projektové aktivity? Máme pre teba ideálnu pracovnú príležitosť vďaka ktorej budeš môcť posunúť svoje zručnosti na ďalši level.

Tvojou úlohou na tejto pozícií bude:
- Poradenstvo pre užívateľov Windows systémov
- Inštalácia operačného systému Windows, vrátane pravidelných upgradov a údržby systémov
- Plánovať postupy a potrebné kroky pri vzniknutých problémoch a pravidelne sa zúčastňovať skúšok systémov
- Aktualizácia hardvéru a softvéru v súlade s požiadavkami
- Správa, analýza a riešenie incidentov
- Koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
- Virtualizáciu serverov a stretneš sa aj s Cloudovými riešeniami
- Projektová práca

Na pozícii je aj striedavá pracovná pohotovosť a umožnený 100% Home Office

Požiadavky

Ak splnaš nasledujúce požiadavky neváhaj nám zaslať svoj životopis!

- Máš skúsenosti s Windows platformou
- Ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2
- Skúsenosti z oblasti údržby a konfigurácie serverového hardvéru
- Skúsenosti so skriptovaním- výhodou
- Silné analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť poskytuje aj množstvo zaujímavé benefitov: - 13. plat - Jazykové kurzy - Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom - Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, narodenín - Flexibilný pracovný čas - Možnosť home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)