Ponuka práce > Robotník

Robotník

Náplň práce

- príprava a spracovanie surovín pre výrobu betónových konštrukcií
- zostavovanie foriem a ukladanie výstuže podľa výkresovej dokumentácie
- spracovanie betónových zmesí
- kontrola a úprava betónových stavebných konštrukcií
- príprava betónového povrchu z rôznych zmesí (škvarobetón, ekobetón a pod.)
- betonáž stavebných konštrukcií (základy, podkladové betóny a pod.)
- obsluha výrobných zariadení pri výrobe betónových stavebných konštrukcií

Požiadavky

- stredné odborné/technické vzdelanie
- znalosť stavebných materiálov a betónu výhodou
- viazačský preukaz výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 880 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačný bonus do výšky 140€ - možnosť získania ročného bonusu - náhrada príjmu navyše v prípade dočasnej práceneschopnosti nad rámec zákona - príspevok na stravu nad rámec zákona - dovolenka navyše - príspevok na rekreáciu pre deti do 18 rokov
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie