Ponuka práce > Zvárač / operátor

Zvárač / operátor

Náplň práce

- Zváranie (antikorových) plechových výrobkov s hrúbkou od 1 – 3 mm
- Zváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére taviacou sa elektródou (MIG)
- Zváranie elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou (TIG)
- Spolupodieľanie sa na príprave zváracích prípravkov pre zvárané zostavy
- Brúsenie pozváraných dielcov
- Práca aj na iných pracoviskách podľa potreby

Požiadavky

Skúsenosti so zváraním elektrickým oblúkom v ochrannej atmosfére:
- taviacou sa elektródou (MIG)
- netaviacou sa elektródou (TIG)

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1450 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príplatky za prácu nadčas podľa Zákonníka práce, ako aj extra príplatky nad rámec Zákonníka práce - Individuálne odmeny v závislosti od výkonu
  • Miesto pracoviska: Martin