Ponuka práce > Líder metrologického laboratória

Líder metrologického laboratória

Náplň práce

- Zodpovednosť za implementáciu, riadenie a dodržiavanie štandardov kvality podľa IATF 16949 a zákazníckych požiadaviek,
- vybudovanie nového metrologického laboratória,
- prenesenie know how z materského závodu z IT na SK,
- participácia na príprave nových projektov,
- vedenie tímu metrológie,
- analýza denných prevádzkových problémov výroby z hľadiska meracích systémov, obsluha meracích zariadení,
- zabezpečovanie rekvalifikačných skúšok, starostlivosť o testovacie diely.

Požiadavky

- Samostatná dynamická osobnosť so schopnosťou vybudovať nové laboratórium,
- predchádzajúca skúsenosť v laboratóriu výrobnej spoločnosti,
- skúsenosti s riadením menšieho tímu,
- práca s výkresovou dokumentáciou,
- znalosti FMEA, SPC, CP, MSA a meracie zariadenia,
- metrológ podľa zákona o metrológii SR,
- prax s overovaním, skúšaním, kalibráciou meradiel,
- prax s 3D meracími zariadeniami výhodou,
- znalosť ISO/IEC 17025
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat až do výšky 110% mzdy, - ročný bonus podľa stanovených splnených cieľov, - bonus za odpracované roky, bonus za odporučenie nového zamestnanca, - flexibilný pracovný čas, - odborný rast a vzdelávacie aktivity, - jedálne kupóny, darčekové po
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou