Ponuka práce > Servisný technik tepelných čerpadiel

Servisný technik tepelných čerpadiel

Náplň práce

- zoznámenie sa s produktovou radou, zaškolenie a pravidelné udržiavanie vedomostí na vysokej úrovni
- uvedenie do prevádzky tepelných čerpadiel a hybridných systémov, pravidelná kontrola, oprava produktov
- odborné poradenstvo pre externých servisných partnerov, inštalatérov a zákazníkov
- spolupráca s kolegami na nových projektoch

Požiadavky

- technické znalosti z oblasti vykurovania
- skúsenosti s výrobkami ako sú tepelné čerpadlá
- potrebné povolenia na vykonávanie servisu tepelných čerpadiel
- komunikácia so zákazníkmi
- vodičský preukaz skupiny B

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti - spoľahlivé profesionálne zázemie, dobré podmienky na prácu - stravné lístky - III. pilier - konkurencieschopné platové podmienky - firemné servisné auto, laptop, telefón - ďalšie benefity vo
  • Miesto pracoviska: Tren??n