Ponuka práce > Mzdový účtovník

Mzdový účtovník

Náplň práce

- komplexné spracovanie mzdovej agendy,
- mzdové analýzy,
- vypracovávanie kalendárov zamestnancov zaradených do 3-zmennej nepretržitej prevádzky a ich zapracovávanie do systému RON a SAP,
- mesačné spracovanie výplat zamestnancov,
- ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmu fyzickej osoby,
- evidencia mzdovej agendy zamestnancov, evidenčných listov,
evidencia výplaty nemocenských a štátnych dávok,
- prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov do SP a ZP

Požiadavky

- Anglický jazyk - Pokročilý
- Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
- Personalistika - Pokročilý
- SAP - Pokročilý

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu, - +8% variabilná zložka mzdy, - 100€/mesačne dochádzkový bonus,
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou