Ponuka práce > Navážač vo výrobe s dopravou ZDARMA, nástup do KMEŇA

Navážač vo výrobe s dopravou ZDARMA, nástup do KMEŇA

Náplň práce

- dovoz materiálu priamo na linky v primeranom množstve podľa aktuálneho kusovníka a jeho bezpečné uskladnenie
- odovzdanie vozíka v 100 % stave nasledujúcej zmene
- zodpovednosť za schopnosť prevádzky vozíka - dobitie batérie vozíka
- dodržiavanie predpisov BOZP a OPP
- dodržiavanie interných predpisov a smerníc
- podieľa sa na plynulom toku materálu zo skladov na montážne linky s cieľom splnenia logistických indikátorov

Požiadavky

- manuálna zručnosť, samostatnosť, časová flexibilita, zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mzda : 5,54€ + 20 % variabilná zložka - práca v 3 - zmennej prevádzke podmienkou - Miesto výkonu práce Trenčianske Stankovce - ZDARMA zabezpečená autobusová doprava zo smeru Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Selec, Veľká Hradná
  • Miesto pracoviska: Tren??n