Ponuka práce > Systémový Administrátor !

Systémový Administrátor !

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Správa a ďalší rozvoj zavedeného ERP systému ABAS ( https://abas-erp.com/de)
- Rozsiahly ďalší vývoj v rámci projektov (flexibilné programovanie rozhraní, EDP, EPI, Java).
- Realizácia procesu vývoja softvéru od analýzy požiadaviek až po programovanie a akceptáciu
- Podpora používateľov
- Prenos know-how prostredníctvom modulov ABAS kľúčovým používateľom
- Interné riadenie projektov
- Školenia
- administráciu systému (RedHat 7/8, Docker, GIT, Shell Scripting, Logging ).

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- Skúsenosti na danej pozícii - podmienkou
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosti s programovaním v systéme ABAS FO
- relevantné odborné skúsenosti v oblasti ABAS ERP, ako aj know-how ako vývojár aplikácií ERP a/alebo supervízor

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Topo??any