Ponuka práce > Nákupca na polovičný úväzok

Nákupca na polovičný úväzok

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Možnosť vypracovať sa na strategického nákupcu
- Priamy aj nepriamy nákup
- Výber dodávateľov
- Vytváranie nákupných objednávok, zaisťovanie rámcových zmlúv a
nákupných podmienok
- Správne administratívne evidovanie nákupného procesu, skladu a zásob
- Sledovanie dodacích termínov
- Analýza nakupovaných materiálov
- Kontrola stavu zásob nakupovaných materiálov, polotovarov
- Inventúra skladov, zásob, zisťovanie a zdôvodnenie a riešenie prípadných
nezrovnalosti
- Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov a preverovanie existujúcich

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť na danej pozícii z výrobnej spoločnosti podmienkou
- Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni podmienkou
- Znalosť programu SAP

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 900 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra