Ponuka práce > Skladník - práca na jednu zmenu - rannú!

Skladník - práca na jednu zmenu - rannú!

Náplň práce

Mzda sa skladá zo základnej mzdy 690€ a osobného ohodnotenia 230€.

- príjem materiálu od dodávateľov, expedícia tovaru zákazníkom
- zabezpečenie vzoriek pre vstupnú kontrolu, zaskladňovanie materiálu a tovaru
- vydávanie materiálu do výroby
- vedenie všetkej evidencie pohybov na skladoch v podnikovom informačnom systéme
- starostlivosť o zaskladňovaciu techniku

Požiadavky

- prax vo vedení VZV, platné oprávnenie výhodou, inak vieme zabezpečiť
- bežná znalosť práce s PC
- skúsenosti na pozícii skladníka a práce s evidenciou materiálu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 920 EUR do 920 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - pracovná ponuka priamo do interného stavu firmy - po odpracovaní troch prac.zmien zamestnanec dostane bonus 150€ - stabilizačný príplatok 150€ po skúšobnej dobe - práca na jednu zmenu od 6-14, prípadne 7-15, voľné víkendy - prostredie menšej fimy
  • Miesto pracoviska: Nitra