Ponuka práce > Operátor logistiky - nástup priamo do firmy!

Operátor logistiky - nástup priamo do firmy!

Náplň práce

- príprava hotových výfukov na expedíciu, vyskladňovanie výfukov
- nakladanie výfukov pomocou manipulátora do paliet podľa sekvenčného plánu
- tlačenie sekvenčných nálepiek, paletových štítkov, dodacích listov
- práca na 3 zmeny po 8 hodín

Požiadavky

- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- zmysel pre tímovú prácu
- etika a morálka v správaní a v komunikácii
- ochota pracovať na 3 zmeny po 8 hodín

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - základná mzda 870€ - navýšenie po skúšobnej dobe 920€ - dochádzkový a výkonnostný bonus 200€ - príspevok na stravné 4,145€/deň - príspevok na dopravu 30,- € - motivujúce mzdové ohodnotenie - 13. plat - zaujímavé pracovné postredie pre tých, ktorí u
  • Miesto pracoviska: Nitra