Ponuka práce > Laboratórny Technik / 3D merací technik !

Laboratórny Technik / 3D merací technik !

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- MEtrológia, kalibrácia, externé a interné testovanie
- Meranie a analýza dát
- Programovanie 3D CMM zariadenia, analýza výsledkov
- Čítanie a konvertovanie dát v 3D CAD systéme
- Tvorenie meracích programov
- Tvorenie plánu údržby CMM, aktualizácie
- Riadtenie kalibrácie a verifikácie meracích zariadení
- Realizovať školenia
- Dokumentácia

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosti na danej pozícii z automobilového priemyslu
- Znalosť metrológie
- Skúsenosť s meraním na 3D
- PC znalosti
- Skúsenosť s 3D skenovaním

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Chemický priemysel,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1850 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - bonusy, benefity
  • Miesto pracoviska: Nitra