Ponuka práce > Supervízor údržby - automobilový priemysel

Supervízor údržby - automobilový priemysel

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Technický support pri integrovaní nových zariadení
- Zodpovednosť za tím elektrotechnikov údržby
- Vypracovanie technickej dokumentácie (TPM, preventívna údržba, manuály)
- Úzka spolupráca s integrátormi a dodávateľskými spoločnosťami zariadení až po ich úspešné uvoľnenie a akceptáciu do sériovej výroby
- Úzka spolupráca s výrobným inžinieringom, oddelním údržby, výroby, kvality a technickým centrom z zahraničí
- Posudzovanie technických špecifikácií požiadaviek na nové zariadenia a modifikácie existujúcich
- Technický support pri implementácii nových projektov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť na danej pozícii - automotive
- Pracovná skúsenosť ako mechanik a elektrotechnik
- Automatizácia v priemysle
- Práca so 6-osými robotmi ( FANUC)
- Znalosť programovania PLC od SIEMENS
- Skúsenosti s 3D tlačou
- MS Office pokročilý
- CAD softvér skúsenosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Trnava