Ponuka práce > Inžinier zákazníckej kvality | 1400 - 1600 | Kechnec

Inžinier zákazníckej kvality | 1400 - 1600 | Kechnec

Náplň práce

Pracujete v oblasti zákazníckej kvality, poznáte normy a metódy kvality využívané na pozícii CQE? Zašlite nám Váš životopis a Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za zákazníkov, zavedenie opatrení podľa štandardov kvality
- Riešenie chýb, ich analýzy a návrhy pre nápravné opatrenia
- Vykonávanie interných a externých auditov
- Znalosť noriem a ich využitia v praxi
- Vyhodnocovanie informácií, rozvoj metód a systémov kvality
- Podpora tímu, koordinácia pri riešení úloh

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 281

Požiadavky

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax na pozícii v oblasti kvality
- Bezproblémové dorozumenie sa v AJ, ústnou aj písomnou formou
- Znalosť systému riadenia kvality
- FMEA, 8D, PPAP, Control Plan
- Zákaznícka orientácia
- Komunikatívnosť
- Tímová práca
- MS Office

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Garantovaný 13-ty plat - Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy) - Ročný balík benefitov (vzdelávanie, kultúra, šport, relax) - Príspevok zamestnávateľa na stravné a cestovné - Program školení a vzdelávania pre zamestnancov - Pružná pracov
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie