Ponuka práce > Inžinier kvality

Inžinier kvality

Náplň práce

- Koordinácia tvorby a udržiavania systému kvality s ohľadom na požiadavky IATF 16949
- Organizovanie auditov systému kvality, školenia a certifikácie interných audítorov
- Zabezpečenie ISO, IATF, VDA, vykonávanie zákaznických a procesných auditov
- Dodržiavanie interných postupov v súlade s požiadavkami zákazníkov a automotive oblasti
- Spracovanie reportov a správ o kvalite, koordinácia činnosti IMS

Požiadavky

- VŠ vzdelanie
- 2 roky praxe v oblasti kvality, alebo zákazníckych auditov
- Predchádzajúca skúsenosť s ISO/IATF certifikáciou
- Komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
- Znalosť systému zabezpečenia a nástrojov kvality
- Orientácia vo výrobných procesoch a oblasti kvality

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Mesačné a polročné bonusy - Príspevok na dopravu a stravu - Možnosť dohody ohľadom Home office - Jazykové kurzy v pracovnom čase - Technické a manažérske školenia - Podpora kariérneho rozvoja
  • Miesto pracoviska: Pre?ov