Ponuka práce > Senior obchodník (Košice,Prešov)

Senior obchodník (Košice,Prešov)

Náplň práce

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov (segment HoReCa) & distribútorov a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne východného Slovenska
- Plnenie predajného plánu v zverenom regióne
- Komunikácia v angličtine s finančným oddelením a výrobou v zaraničí + na pravidelných mítingoch s centrálou
- Spracovanie administratívnej agendy
- Reportovanie, prezentácia výsledkov nadriadenému (Senior Sales Manager CE)

Požiadavky

- Prax na vyššej obchodníckej pozícii v oblasti potravinárskej výroby aspoň 5 rokov
- Skúsenosti so zákazníkmi v segmente HoReCa
- Angličtina min. na úrovni B2
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
- Orientácia na výsledok
- Dôveryhodnosť
- Samostatnosť
- Ochota učiť sa nové veci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Kvartálne odmeny k fixnej mzde - Služobné vozidlo, telefón, laptop aj na súkromné účely - Možnosť osobného a kariérneho rastu - Stabilné zázemie
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)