Ponuka práce > Operátor/Montážny pracovník | Prešov

Operátor/Montážny pracovník | Prešov

Náplň práce

Ste zručný strojár? Baví Vás montovanie? Orientujete sa v technickej dokumentácii? V tom prípade sa zapojte do výberového konania k pozícii MONTÁŽNY PRACOVNÍK, kde Vašou pracovnou náplňou bude:

- Skladanie hydraulických cylindrov a ich príprava na ďalšie úpravy
- Práca s ručným náradím (kliešte, kladivá, kľúče)
- Čistenie a testovanie strojárskych dielov
- Práca je na dvojzmennej prevádzke bez nočných, víkendy sú voľné

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 281

Požiadavky

- SŠ vzdelanie - maturita, alebo výučný list
- Skúsenosť v strojárskej dielni, prax s meradlami, ručným náradím - veľkou výhodou
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Chuť pracovať a učiť sa nové veci
- Manuálnu zručnosť
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 870 EUR do 920 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Základná mzda je na úrovni 800 - 850 EUR brutto + mesačný bonus - Rast kvalifikácie a súčasne mzdového ohodnotenia - Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona - Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti - Dochádzkové bonusy (vyplácané 2x
  • Miesto pracoviska: Pre?ov