Ponuka práce > HR špecialista pre reporty

HR špecialista pre reporty

Náplň práce

- Spoluúčasť na riadení HR procesov
- Tvorba reportov, denná práca v Exceli - kontingenčné tabuľky, grafy
- Zodpovednosť za nastavenie odmeňovania a benefitov
- Úzka kooperácia s HR manažérom a HR tímom na denných úlohách
- Zodpovednosť za vyjednávanie s dodávateľmi ohľadne odmeňovania a benefitov

Požiadavky

- Ukončené vzdelanie v ekonomickom alebo humanitnom smere
- Angličtina na pokročilej úrovni, využívaná pri reportoch pre zahraničný manažment
- Excel na úrovni experta - využívaný denne pri tvorbe tabuliek, reportov, grafov
- Znalosť SAP je veľkou výhodou
- Ochota pracovať v dynamickom výrobnom prostredí
- Analytické zmýšľanie + time-manažment + tímový hráč

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Zabezpečená kyvadlová doprava, prípadne poskytnutý príspevok na cestovanie - Vzdelávacie programy/školenia a možnosť kariérneho rastu - Cafeteria & Multisport karta - Referral bonus
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie