Ponuka práce > Obrábač kovov | Nástrojár | Prešov

Obrábač kovov | Nástrojár | Prešov

Náplň práce

- Výroba náhradných komponentov
- Vykonávanie pravidelného servisu nástrojov
- Zodpovednosť za funkčnosť a dostupnosť dielov
- Testovanie a kontrola vyrobených dielov, odstraňovanie chýb a nedostatkov
- Brúsenie, leštenie, vŕtanie a iné činnosti zodpovedajúce pozícii
- Vykonávanie meraní, montáže, kompletizácia formy
- Aktívna spolupráca s pracovníkmi na kvalite
- Práca na rannej zmene, Po-Pia

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 281

Požiadavky

- SŠ vzdelanie s technickým zameraním
- Prax ako Nástrojár, Kovoobrábač - veľkou výhodou
- Skúsenosť s používaním ručným nástrojov a meradiel
- Vedomosti v oblasti strojariny
- Pokročilé čítanie výkresov
- Tímová spolupráca
- Manuálna zručnosť
- Zmysel pre detail

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 900 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Mesačné odmeny - Príspevok na stravovanie - Príspevok na dopravu (nad 30 km) - 3. pilier DDS (po skúšobnej dobe) - Možnosť práce nadčas cez víkendy - Rôzne školenia (jazykové, odborné, technické..) aj v zahraničí - Podpora kultúry, vzdelania, prof
  • Miesto pracoviska: Pre?ov