Ponuka práce > HW konštruktér

HW konštruktér

Náplň práce

- viesť všetky technické/organizačné aspekty projektov od počiatočnej fázy až po konečné vydanie (a prípadne spustenie).
- organizovať HW koordinačné aktivity
- organizovať HW testovacie a simulačné aktivity
- organizovať aktivity HW dizajnu
- plánovanie, kontrola a sledovanie načasovania a nákladov na vývoj hardvéru
- pôsobí ako technické rozhranie s ostatnými internými tímami, zákazníkmi a dodávateľmi
- FMEA, FMEDA
- rozhranie k zákazníkovi a dodávateľom
- vytvoriť schému, usporiadanie a simuláciu elektronického obvodu
- vytvárať, kontrolovať a sledovať projektovú dokumentáciu

Požiadavky

- znalosť návrhu elektronických obvodov a simulácie obvodov
- Skúsenosti s MATLAB a Python sú výhodou.

- CAD SW ako Eagle a Altium je výhodou
- porozumieť procesom vývoja HW

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - Možnosť pracovať na home office - dovolenky a dni voľna nad rámec zákona - cestovné náhrady až 50% - bonus za odporúčanie kandidáta - príspevok do III. pilier (DDS) - diéty - interné a externé školenia - jazykové kurzy
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)