Ponuka práce > SKLADNÍK (2-ZMENNÁ PREVÁDZKA)

SKLADNÍK (2-ZMENNÁ PREVÁDZKA)

Náplň práce

- Zásobovanie výroby materiálom (KANBAN systém)
- Príjem materiálu do skladu, prípadne jeho expedícia
- Manipulácia a triedenie materiálu
- Inventarizácia tovaru
- Udržiavanie poriadku v sklade
- Práca na VZV

Požiadavky

- SŠ vzdelanie (výučný list, alebo maturita)
- Skúsenosť na pozícii Skladník, Manipulant, alebo Vodič
- Platný VZV preukaz je veľkou výhodou, nie však podmienkou - spoločnosť Vám ho rada pomôže obnoviť na vlastné náklady
- Znalosť práce na PC
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Ochota pracovať na dvojzmennej prevádzke ( 8 hod., Po-Pia, víkendy voľné)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 816 EUR do 900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Výkonnostný bonus vo výške 13. platu - Nástup priamo do kmeňového stavu - Príspevok na cestovné - Stravné lístky - Systém bonusov (mesačný, dovolenkový, vianočný)
  • Miesto pracoviska: Pre?ov