Ponuka práce > Špecialista logistiky a skladu | Prešov

Špecialista logistiky a skladu | Prešov

Náplň práce

Pozícia na logistike je vhodná pre skúsených kandidátov, prípadne šikovných absolventov s angličtinou. Náplň práce:

- Sledovanie skladových zásob, toku materiálu, vykonávanie inventarizácie, spolupráca pri auditoch
- Aktívna komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, prepravnými firmami a úradmi aj v anglickom jazyku
- Podieľanie sa na návrhoch na zníženie prepravných nákladov, hľadanie nových riešení
- Spolupráca so zahraničným prepravným oddelením, optimalizácia skladu a logistických procesov
- Zodpovednosť za objednávky, riešenie prípadných reklamácií
- Príprava podkladov, kontrola faktúr a dokumentov
- Pravidelné reporty
- Aktualizácia databáz

- Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 281

Požiadavky

- SŠ, alebo VŠ vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B2 - slovom, aj písmom
- Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii je veľmi vítaná
- MS Office (hlavne MS Excel)
- SAP - výhoda, nie podmienka
- Komunikatívna osoba
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Základná nástupná mzda je na úrovni 1000- 1200 EUR brutto, záleží od skúseností - Mesačný/dochádzkový bonus do výšky 70 EUR brutto - Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona - Rast kvalifikácie a súčasne mzdového ohodnotenia - Kurzy a školen
  • Miesto pracoviska: Pre?ov