Ponuka práce > Administrative Assistant

Administrative Assistant

Náplň práce

- Vykonávanie administratívnych úloh spojených s podporou Senior manažérov
- Koordinácia pracovného toku a udržiavanie produktívneho pracovného prostredia
- Komunikácia so zákazníkmi, vedúcimi na vyššej úrovni a všetkými ostatnými úrovňami zamestnancov
- Koordinácia komplexných domácich a medzinárodných cestovných stretnutí
- Vytváranie, dizajn a úprava korešpondencie a správ
- Vytváranie komplexných a profesionálne vyzerajúcich prezentácií v PowerPointe
- Vykonávanie internetového prieskumu; kontrolovať a syntetizovať informácie
- Zhromažďovanie a príprava informácií na použitie pri diskusiách/stretnutiach
- Nadväzovať kontakty na vysokej úrovni citlivého a/alebo dôverného charakteru v rámci spoločnosti aj mimo nej
- Podpora pri koordinácii logistiky externého/interného auditu
- Podpora pri správe záznamov pre tím globálnych systémov manažérstva kvality
- Práca so štandardnými a pokročilými tabuľkami, databázami a softvérovými balíkmi na spracovanie textu
- Procesovanie objednávok a pomoc tímu s administratívnymi finančnými úlohami, ako je koordinácia kapitálových vstupov vhodných požiadaviek
- Príprava itinerárov, agendy a výkazy výdavkov

Požiadavky

- Vynikajúce zručnosti v oblasti agendy, plánovania zložitých stretnutí a vybavovania logistiky
- Anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni - podmienkou
- Administratívna prax v odvetví farmaceutických/medicínskych zariadení/ zdravotníctva alebo v inom príbuznom odvetví
- Jasné a efektívne písomné a verbálne komunikačné zručnosti
- Preukázaný zákaznícky orientovaný pohľad a správanie
- Schopnosť prispôsobiť sa zmenám pracovných priorít
- Výnimočné organizačné schopnosti a schopnosti na riadenie času
- Osobnostne vysoko dôverný človek
- Životopis len v anglickom jazyku

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Michalovce