Ponuka práce > Nastavovač výrobných strojov

Nastavovač výrobných strojov

Náplň práce

- obsluha a riadenie výrobného stroja
- nastavovanie parametrov zariadenia
- zodpovednosť za správne fungovanie stroja
- udržiavanie poriadku a čistoty pracovného priestoru a strojov
- práca v 3 zmennej prevádzke

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky

- technické myslenie
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 850 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Medzinárodné pracovné prostredie - Vzdelávacie a rozvojové príležitosti - Stravovanie zadarmo - Doprava zabezpečená - Zadarmo nápoje na pracovisku - Firemné produkty - Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa - Referal program
  • Miesto pracoviska: Dunajsk? streda