Ponuka práce > Hľadáme výpomoc do skladu v Bratislave!

Hľadáme výpomoc do skladu v Bratislave!

Náplň práce

Potravinárska spoločnosť v Bratislave hľadá výpomoc do skladu!

Ponúkame:
Nástup ihneď
Pracovný čas: 37,5h/týždenne (flexibilný)
Sadzba: 4,55€ hod/ brutto

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- príjem a výdaj tovaru v sklade
- evidencia a sledovanie objednávok
- doprava polotovarov a hotových výrobkov od dodávateľov mimo skadu s použitím motorového vozidla
- zber a evidencia nebezpečných odpadov
- preberanie tovaru od kuriérov a z podateľne
- ostatné činnosti v sklade podľa pokynov nadriadeného

- práca na 2 zmeny

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky

- vítaná skúsenosť v skladovom hospodárstve
- fyzická spôsobilosť na prácu v sklade
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- samostatnosť, flexibilita
- chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- Microsoft Exce, Outlook, Wordl – užívateľská úroveň
- skúsenosti s prácou v programe SAP výhodou
- vodičský preukaz - skupina B

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 600 EUR do 750 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - nadštandardné príplatky - rizikové príplatky - stravné lístky v hodnote 4,50€ - stravovanie v podnikovej jedálni - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)