Ponuka práce > Asistent/ka predaja luxusnej talianskej módy

Asistent/ka predaja luxusnej talianskej módy

Náplň práce

Svet módy je Tvoja vášeň a miluješ vyberať ľudom ten správny kus oblečenia? Potom hľadáme presne Teba! Staň sa naším/našou asistentom/tkou predaja luxusnej talianskej módnej značky v centre Bratislavy!

Tvojou prácou bude:
- predaj luxusného módneho oblečenia a doplnkov
- zákaznícky servis na vysokej úrovni, práca so stálymi zákazníkmi
- budovanie dobrých vzťahov a získavanie nových klientov
- práca na pokladni
- príjem tovaru, jeho označovanie a spracovanie
- starostlivosť o vzhľad predajne (visual merchandising), poriadok a čistotu

Požiadavky

Nepotrebuješ mať prax, ale dorozumieť sa anglicky áno (keďže naše zákazníčky sú aj často dámy zo zahraničia).

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - práca v perspektívnej a dynamickej spoločnosti s renomovanými módnymi značkami - príjemné pracovné prostredie - zaškolenie - prepracovaný systém odmeňovania - pracovný odev - zamestnanecká zľava na predávaný tovar - príspevok na stravu - voľno každ
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)