Ponuka práce > PAYROLL ŠPECIALISTA

PAYROLL ŠPECIALISTA

Náplň práce

Máte skúsenosti so spracovávaním miezd zamestnancov a je táto pozícia pre Vás motivačná aj do budúcna?

Na pozícii PAYROLL ŠTECIALISTA Budete zastrešovať:
- Mzdovú agendu pre cca 500 zamestnancov
- Spoluprácu s poisťovňami - prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov
- Starostlivosť o ročné zúčtovania
- Kontroling k uzávierke miezd
- Starostlivosť o zamestnancov v rámci HR agendy
- Administrátivu v rámci práceneschopnosti alebo materskej/rodičovskej dovolenky

Požiadavky

- Znalosť mzdovej legislatívy
- Skúsenosti so spracovaním miezd v SAPe
- Microsoft Excel na pokročilej úrovni
- Aktívne využívanie Anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1800 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka pestré benefity ako napríklad: - 13. plat a ročným bonus - možnosť home offie (2 dni/týždeň) - Strávné nad rámec zákona- i počas dovolenky - Refferal bonus - Príspevok do III. dôchodkového piliera - 5 dní dovolenky navyše - Multispo
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)