Ponuka práce > CNC operátor

CNC operátor

Náplň práce

- obsluha CNC strojov ( sústruh, brúska, horizontálne a frézovacie centrum )
- úprava parametrov programu
- meranie a kontrola výrobkov
- práca so zdvíhacími zariadeniami
- práca s technickou dokumentáciou

Platové podmienky sa určujú podľa pracovných skúseností od 7,50€ do 10€/ brutto hod.

Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke.
Možnosť zamestnania sa aj na živnosť.

V prípade otázok ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0911 050 678.

Požiadavky

- skúseností s prácou vo výrobe
- ovládanie čítanie technických výkresov
- ochota pracovať na 2 zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1650 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačný bonus do výšky 150€ - náborový bonus vo výške 500€ - príspevok pri životnom jubileu - 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce - stravné lístky v sume 5,50 € ( zamestnanec si hradí iba 1,25€ )
  • Miesto pracoviska: Liptovsk? Mikul??