Ponuka práce > Elektrotechnik so znalosťou PLC

Elektrotechnik so znalosťou PLC

Náplň práce

- Vykonávanie opráv a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe
- Zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia
- Evidencia porúch v elektronickom systéme
- Riešenie okamžitých technických výpadkov a porúch
- Diagnostika porúch na PLC - potrebné sú základné znalosti (vyššie znalosti = vyššie ohodnotenie), iba diagnostikovanie- vyhľadávanie chýb
- Dohľad nad implementáciou nových zariadení
- Hľadanie optimálnych riešení pri implementácii nových zariadení.

Požiadavky

- Vzdelanie Vysokoškolské min. II. stupňa ( v odbore elektrotechnika )
- Vynikajúce znalosti s PLC Siemens a Allen-Bradley PLC
- Prax min. 3 roky
- PLC programovanie – elektrotechnik vo vývoji alebo údržbe a skúsenosti s programovaním SIEMENS PLC
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilta.
- Samostatnosť a iniciatívny prístup k práci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Stabilné zamestnanie a vynikajúce zázemie - Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu - Polročné a koncoročné odmeny - Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)