Ponuka práce > Špecialista daňového kontrolingu

Špecialista daňového kontrolingu

Náplň práce

Na pozíciu ŠPECIALISTA DAŇOVÉHO KONTROLINGU hľadáme skúseného kandidáta ktorý má bohaté skúsenosti s kontrolingom v daňovej oblasti.
Hlavné zodpovednosti na tejto pozícii:
- analýza, organizácia, plánovanie až po ukončenie projektov
- analýza obchodných procesov s cieľom identfikácie problémových miest , ktoré umožňujú chyby na DPH
- navrhovanie postupov na dodržiavanie DPH a kontrolingu pomocou procesných máp
- analýza a zlepšovanie existujúcich metód a pracovných postupov
- pravidelná komunikácia o stave projektu s vedením spoločnosti
- koordinácia činností jednotlivých oddelení
- podpora pri interných a externých auditoch vrátane analýzy údajov

Požiadavky

- skúsenosti s riadením projektov v oblasti daňového kontrolingu (cca. 6 rokov)
- skúsenosti so zlepšovaním procesov
- daňová alebo finančná kvalifikácia - VÝHODOU
- technické zázemie, programovanie (SQL, VBA, Python...) VÝHODOU

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Široká škála benefitov, ktorú spoločnosť poskytuje svojim zamestnancom bude kandidátom prezentovaná na pohovore
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)