Ponuka práce > Náborár / Recruiter Senior s francúzskym jazykom

Náborár / Recruiter Senior s francúzskym jazykom

Náplň práce

- Komunikácia s tuzemskými a medzinárodnými lídrami spoločnosti s cieľom pochopiť otvorené pozície a obsadzovať ich vhodnými kandidátmi.
- Vytvárať popisy práce a inzeráty, spravovať naše portály a inzerovať otvorené pracovné pozície v online prostredí.
- Spracovanie kandidátov (preskúmanie CV, sprostredkovanie a vedenie pohovorov, vytváranie profilov kandidátov a zasielanie spätnej väzby).
- Aktívne získavanie kandidátov, práca v internej databáze a tvorenie online marketingového obsahu.
- Aktualizácia údajov, spravovanie žiadostí.
- Aktívne sa podieľať na úsilí o neustále zlepšovanie našich náborových aktivít, brainstorming nových nápadov a proaktívne hľadanie spôsobov, ako vylepšiť nábor.
- Účasť na projektoch súvisiacich s HR a náborom.

Požiadavky

- Bohaté náborové skúsenosti s výberom životopisov, preverovaním a vedením pohovorov
- Dobrá znalosť nástrojov MS Office / Google
- Angličtina (B2).
- Francúzština (B2)
- Profesionálne vystupovanie a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- Proaktívny a samostatný, zodpovedný prístup
- Výnimočné schopnosti tímovej práce
- Schopnosť prispôsobiť sa dynamickému prostrediu s meniacim sa zameraním
- Vzdelanie v personalistike alebo v príbuznom odbore (psychológia, marketing a PR, manažment, administratíva) je výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Veľmi pestré a zaujímavé finančné i nefinančné benefity budú predstavené každému kandidátovi na osobnom stretnutí.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)