Ponuka práce > Skladový robotník v Trnave!

Skladový robotník v Trnave!

Náplň práce

Ak máš skúsenosti v oblasti logistiky, konkrétne ako vodič vysokozdvižného vozíka a hľadáš stabilné zamestnanie v Trnave, daj nám o sebe vedieť poslaním životopisu a my ťa kontaktujeme.

Práca je na 12 hod zmeny

Náplň práce:
- práca na VZV
- vykladanie a nakladanie plaiet do výroby a z výroby
- zaskladňovanie do regálov pri príjme tovaru
- práca so skenerom
- vyskladňovanie tovaru pri expedícii

Požiadavky

- platný VZV preukaz podmienka
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- zodpovednosť
- ochota pracovať na 12 hod zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1030 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - nástup priamo do kmeňa - nástupný bonus 2 000 € a motivačný bonus "priveď svojho kolegu" 2 000 € - 13. plat a 14. plat - závodné stravovanie za približne 1,35 € / pracovná zmena - príspevok pri narodení dieťaťa 500 € - odmena pri pracovnom výročí
  • Miesto pracoviska: Trnava