Ponuka práce > Production Manager

Production Manager

Náplň práce

- Pochopenie produkčných priorít a definovanie protiopatrení v prípade potreby
- Zabezpečenie výkonnosti na požadovanej úrovni z hľadiska množstva, kvality, nákladov a úrovne služieb, vykonávanie práce v spolupráci so všetkými technickými a organizačnými štruktúrami závodu
- Riadenie kontroly kvality prevzatím zodpovednosti a zhodnocovaním dosiahnutých výsledkov
- Znalosť a uplatňovanie nástrojov neustáleho zlepšovania
- Znalosť a uplatňovanie mechanizmu delegovania;
- Zodpovedá za kvalitu časť produkcie vyrábanej v jeho výrobnej jednotke
- Znalosti a prínos pri definovaní rozpočtu závodu
- Pravidelne a prispôsobene komunikuje so zamestnancami výrobnej jednotky
- Schvaľovanie výdavkov za výrobnu jednotku

Požiadavky

- Ukončené VŠ vzdelanie technického smeru
- anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- Flexibilnosť
- Dobré komunikačné zručnosti
- Schopnosť riadiť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 2600 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov - Multisport karta - Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj - Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)