Ponuka práce > Manažér Divízie inštalatérskych centier (celá SR)

Manažér Divízie inštalatérskych centier (celá SR)

Náplň práce

Ste šikovný people manager a máte bohaté skúsenosti z oblasti TZB? Trúfli by ste si riadiť divíziu inštalatérskych centier naprieč Slovenskom a cestovanie Vám nerobí žiaden problém? Dajte nám o sebe vedieť!

Vašou úlohou bude:
- prevziať zodpovednosť za obchodnú činnosť a personálne riadenie divízie
- vytvorenie efektívnej siete klientov a zákazníkov (spočiatku silný dôraz na akvizíciu)
- optimalizácia procesov a nákladov, zodpovednosť za investičné rozhodnutia
- zastupovanie spoločnosti na dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach, komunikácia so zákazníkmi a obchodnými partnermi
- management ľudských, materiálnych a hospodárskych zdrojov
- rozvoj portfólia produktov aj klientov, zabezpečenie rastu divízie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
- aspoň 4 roky skúseností so salesom v oblasti TZB
- znalosť materiálov a produktovej skupiny v rámci TZB (voda, kúrenie, plyn, atď.)
- skúsenosti s people managementom (ideálne skúsenosti s riadením na min. regionálnej úrovni)
- skúsenosti s akvizíciou
- skúsenosti so skladovým hospodárstvom
- bohaté kontakty využiteľné v prospech rozvoja divízie
- ochotu pracovať v teréne (cca 80% pracovného času)
- znalosť anglického jazyka na prezentačnej úrovni (B2) je výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 2700 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus do 30% hrubého ročného príjmu - mesačné prémie - služobné auto aj na súkromné účely - široké možnosti kariérneho rastu - výkon práce nie je viazaný na konkrétnu pobočku, môžte pracovať z domu/ ktorejkoľvek prevádzky na Slovenku
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)